Технологічна послідовність виготовлення постижного вибору
ЯНГДЮМХЕ ДНЙСЛЕМРНБ НМКЮИМ
дНЙСЛЕМРШ Х АКЮМЙХ НМКЮИМ

нАЯКЕДНБЮРЭ

Администрация
Механический Электроника
биологии
география
дом в саду
история
литература
маркетинг
математике
медицина
музыка
образование
психология
разное басни загадки журналистика известные личности спортивный New
художественная культура
экономика

Технологічна послідовність виготовлення постижного вибору

разноеОтправить его в другом документе Tab для Yahoo книги - конечно, эссе, очерк Hits: 2777ДРУГИЕ ДОКУМЕНТЫ

ТАЙНА ТУНГУССКОГО МЕТЕОРИТА
ЭЛЕКТРОПРОВОДКИ - ОБЛАСТЬ ПРИМЕНЕНИЯ, ОПРЕДЕЛЕНИЯ
ГИБЕЛЬ ФРАНЦУЗСКОГО ФРЕГАТА ╚МЕДУЗА╩
ПОСТАНОВЛЕНИЕ от 1 января 2002 г. N 1 О КЛАССИФИКАЦИИ ОСНОВНЫХ СРЕДСТВ, ВКЛЮЧАЕМЫХ В АМОРТИЗАЦИОННЫЕ ГРУППЫ
ПОДСИСТЕМЫ ТЕЛЕВИЗИОННОГО НАБЛЮДЕНИЯ ДЛЯ СИСТЕМЫ ╚БЕЗОПАСНЫЙ ГОРОД╩
История болезни или Игры, которые играют в Людей
КАТАСТРОФА НА ХОДЫНСКОМ ПОЛЕ
 

Технологічна послідовність виготовлення постижногl 141j97cb 6; вибору

═ ══Постиж-це виготовлення декоративногl 141j97cb 6; виробу з волосся. За допомогl 141j97cb 6;ю цих виробiв можна доповнювати свою зачiску, видозмiнювати зовнiшнiсть. Найбiльше застосування знаходиться у театрi, кiно та на подiумi. Є деякі феєричні зачіски, які на 90% можуть складатись з постижних виробів, частіше всьогl 141j97cb 6; застосування знаходиться на фестивалях або в цирку. ═Також постиж служить для тогl 141j97cb 6; щоб приховувати облисiння, яке може з▓явитись при пошкодженнi волосся або випадiнi.

══ ═Постижний вироб робиться з натуральногl 141j97cb 6; волосся, з волосся тваринногl 141j97cb 6; та штучногl 141j97cb 6; походження.

═ ══Iснує рiзноманiтна кiлькiсть видiв та способiв виготовлення постижних виробiв таких як : 1.шиньйон- який застосовується для прикриття облисiння, рiзноманiтногl 141j97cb 6; доповнення зачiсок; 2.Перуки- для змiни зовнiшностi; 3. Треси- для нарощювання волосся, виготовлення перук; 4. Виготовлення вiй для рiзноманiтних конкурсiв, виступiв i т.д;5.Кріпе- це вироб для нарощування борід, вус і т.д. 6. Прикраси та коси- для удосконалення зачіски.

═ ═══Виготовлення постижногl 141j97cb 6; виробу на основі историчної епохи стилю Рококо, майстром було вибрано прикрасу у вигляді веєру, але цей вироб буде прикрашати не зачіску, а буде у вигляді аксесуару.
═════ Перед початком виготовлення постижпогl 141j97cb 6; виробу потрібно зробити приблизний малюнок майбутньої прикраси. Спочатку на картоні малюється контур веєра , це буде основа для кріплення пасмів волосся . Після чогl 141j97cb 6; потрібно підібрати ═волосся (в данному випадку натуральне волосся) в потрібній довжині 12 - 15см. Потім потрібно пофарбувати волосся ═у світлий тон. ═Для тогl 141j97cb 6; щоб , волосся не плуталось йогl 141j97cb 6; треба туго зв▓язати нитками та міцно тримати пальцями . Спочатку ретельно розчесати, нанести фарбу та дати час для дії фарбника . ═Після цьогl 141j97cb 6; ретельно промити волосся маленькими пасмами за допомогl 141j97cb 6;ю шампуню та кондиціонеру щоб придати волоссю легкість в розчісуванні. ═Тоді просушити═ та розчісати ═волосся. Кожне пасмо повинно бути розділене шириною в 1см..═ Далі за допомогl 141j97cb 6;ю═ пальців вигладжуємо волосся на стеклянній поверхні ═, щоб потім йогl 141j97cb 6; можна було з легкісттю зняти.═ Потім зпоміччю═ кисті для фарбування наносимо на волосся ═медичний клей БФ - 6 . Клей потрібен , щоб закріпити волосся в потрібній формі . Далі залишаємо до повногl 141j97cb 6; висихання , близько ═5 - 7 годин.

════ Також веєр буде декорируван трьома квітками з натуральногl 141j97cb 6; волосся. ═Їх теж треба ═пофарбувати . Фарбування першої квітки буде каштановогl 141j97cb 6; кольору зі світлою серединою , другої золотистогl 141j97cb 6; , а третьої легкогl 141j97cb 6; фіолетовогl 141j97cb 6; відтінку. Поперше ретельно прочісуємо кожне пасмо, потім наносимо фарбу,

після дії реакції ретельно промиваємо під теплою водою шампунем та кондиціонером. Висушуємо та прочісуємо пасми волосся і розділяємо на невеликі частини. Далі беремо невилику круглу скляну поверхню та на ній розгладжуємо за допомогl 141j97cb 6;ю гребінцю та пальців волосся, так щоб воно було ідеально гладеньким. Потім кистю наносимо деяку кількість медичногl 141j97cb 6; клею БФ-6 на пасми волосся та ще раз розгладжуємо їх. Далі залишаємо до повногl 141j97cb 6; висихання.═════ Поки триває час витримки , закріплюємо невелички шматки пір▓я на верхній частині готової основи . Пір▓я потрібно використовувати білогl 141j97cb 6; кольру. Закріплюємо пір▓я за допомогl 141j97cb 6;ю ниток та супер клею , так щоб вони міцно тримались. По закінченню часу висихання беремо пасма для основи та за допомогl 141j97cb 6;ю ножиць зістригаємо зайве волосся. Далі кожне пасмо по одинці потрібно прикріпити до основи. На основу та зворотьню сторону пасми треба намастити невелику кількість супер-клею. Так як клей дуже швидко застигає потрібно встигнути склеїти одне з іншим.Таку процедуру потрібно зробити з обох сторін основи щоб веєр був зроблений повністю з волосся. Клеїти потрібно у рукавичках тому, що він роз▓їдає і пошкоджує шкіру рук.

════ Тепер можна переходити безпосередньо до створення декору веєра. Пасми які вже завернути до форми потрібно простригти ножицями та придати кожній пасмі форму пелюстка. Щоб зробити середину , треба взяти невелику кількість волосся та за допомогl 141j97cb 6;ю ладонів та пальців звернути кулю.Потім збризнути кулю лаком сильної фіксації та основу проклеїти клеєм для закріплення. В кожній квітці повинно бути по п▓ять пелюстків. Потім потрібно взяти пелютки та середину і зв▓язати міцно між собою ниткою або стрічкою у колір квітки. Далі за допомогl 141j97cb 6;ю супер-клею потрібно приклеїти кожну квітку до веєру.

Для тогl 141j97cb 6; щоб не забруднити веєр, треба накрити йогl 141j97cb 6; політеленом крім ділянки куди буде кріпитись квітка. Останнім етапом у завершенні декору буде велике пір▓я, яке виконує декоративну роль ручки.

════ По завершенню роботи над постижним виробом потрібно ретельно збризнути весь вироб лаком для остаточногl 141j97cb 6; закріплення. ════